Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Turniej piłkarski

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

15 czerwca dziewczynki i chłopcy ze świetlicy wzięli udział w turnieju zorganizowanym i prowadzonym przez pana Andrzeja Gumnego. Zawody te były podsumowaniem i podziękowaniem dzieciom za liczne uczestnictwo, przez cały rok szkolny, w prowadzonych przez pana Andrzeja zajęciach sportowych.

Młode piłkarki i piłkarze podzielili się na cztery zespoły i rywalizowali na zmianę rozgrywając łącznie cztery mecze. Każdy dawał z siebie wszystko i mecze miały bardzo wyrównany poziom. Bramki dla swoich drużyn zdobyli: Jacek z kl. I a, Romek z kl. II a i Michał z kl. II b. Wynik jednak nie był tutaj najważniejszy, liczył się sam udział, dobra zabawa i pozytywne emocje jakich niewątpliwie te zawody, a także każde zajęcia sportowe z panem Andrzejem dostarczały uczestnikom.

W nagrodę i na pamiątkę udziału w zajęciach sportowych w roku szkolnym 2022/2023 wszystkie dzieci otrzymały medale, a także drobny poczęstunek.

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content