Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Innowacyjny projekt ekologiczny „Świat w naszych rękach”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Klasa 2b w minionym roku szkolnym wzięła udział w innowacyjnym projekcie ekologicznym „Świat w naszych rękach”. Każdego miesiąca uczniowie i uczennice zgłębiali inny temat: recyklingu, świadomego odżywiania się, zagrożonej przyrody, minimalizmu na co dzień, czystego powietrza – zdrowego oddychania, szacunku wobec innych – szacunku wobec Ziemi, wodzie – źródle życia, wpływie człowieka na środowisko, a także poznawali najbliższe otoczenie. W ramach zajęć działo się naprawdę wiele. Ale najważniejsze jest chyba to, że Ci młodzi ludzie przekazywali zdobytą wiedzę swoim rodzinom, by wspólnie zrobić coś dobrego dla planety.

Nadszedł czas podsumowań. Zobaczcie, jakie wspaniałe eko życie wiodą nasze „jedenastkowe” Rodziny!

Mamy nadzieje, że te znaczące dla Ziemi działania, weszły w nawyk, a także będą dalej rozwijane!

Jesteście prawdziwymi ekologami!!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content