Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Projekt „Gen przedsiębiorczości”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Uczniowie i uczennice klasy 5b realizując 12-godzinny autorski projekt „Gen przedsiębiorczości” w ramach Konkursu Misja Kieszonkowe 2023, zdobyli nagrodę II stopnia. To duże osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że w konkursie udział brały dzieci z klas IV-VI z całej Polski. Celem projektu kl. 5b było stworzenie teaserów inwestycyjnych, które zaprezentowane zostały kolegom i koleżankom z innych klas. By móc to zrobić skorzystaliśmy z mocy ekspertów zatrudnionych w BNP Paribas, a przede wszystkim z doświadczenia p. Wojciecha Adamowskiego, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Teasery można było oglądać w holu głównym jeszcze w ubiegłym tygodniu. Gratulacje!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content