Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Program edukacyjny FAST Heroes

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Czy wiecie co kryje się pod nazwą naszego programu edukacyjnego FAST Heroes, do którego przystąpiła nasza szkoła? To skrót pozwalający zapamiętać trzy charakterystyczne objawy udaru mózgu:

-FACE – opadająca twarz,

-ARM – słaba ręka,

-SPEECH – bełkotliwa mowa,

…a także:

-TIME – bezcenny, decydujący czas.

Bądźmy FAST i wyprzedźmy udar mózgu!

Pierwsze zajęcia w ramach programu odbyły się w ubiegły piątek w klasie 2b. Dzieci poznały Tima, jego superbohaterów, wybrały swoich, całkiem z bliska dla których zdecydowały się wziąć udział w misji. Uczniowie i uczennice aktywnie brali udział w lekcji. Podczas zajęć uczyliśmy się śpiewać piosenkę, by zapamiętać magiczny numer 112, rysowaliśmy portrety, wycinaliśmy maski superbohaterów. Mamy nadzieję, że dzięki tego rodzaju zajęciom objawy udarowe będą rozpoznawane w społeczeństwie dużo częściej i szybciej.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content