Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wyjście integracyjne klasy 7a

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Wyjście integracyjne klasy 7a nad jeziorem Rusałka

Dnia 20.06.2023 uczniowie klasy 7a wybrali się nad Rusałkę. Wyjście było czasem na integrację klasy. Podczas wyjścia uczniowie mieli czas na aktywne spędzanie go w wodzie pod opieką miejskiego ratownika oraz wspólny odpoczynek na kocach. Uczniowie mieli czas na zjedzenie posiłku, jak i czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Promienie słońca dopisywały nam podczas całego wyjścia. Wróciliśmy pełni wrażeń i zadowoleni około godziny 16.

Opiekun grupy: Marlena Fryska, Michał Sikora

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content