Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Nie chowaj skarbów w szafie! – podsumowanie akcji Rady Rodziców

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Tegoroczna akcja upcyklingowa w SP11 zaowocowała kilkoma bardzo pomysłowymi pracami, stworzonymi własnoręcznie, ze starych rzeczy. Prace były miłym zaskoczeniem kreatywności młodych ludzi. Gratulujemy!

Podczas krótkiego wystąpienia Przewodnicząca RR przypomniała nam co to jest upcykling a także wyjaśniła hasła Reduce – Reuse – Recycle w kontekście przemysłu odzieżowego. Doceniamy każdy mały ekokrok i zachęcamy do dalszego pogłębiania tematu zarówno młodszą, jak i dorosłą część społeczności szkolnej. Każdy może ubierać się w duchu lesswaste!

14 czerwca wręczone zostały nagrody dla uczestników:

1. miejsce – Marysia Góralczyk – klasa 3a

2. miejsce – Igor Buszewski – klasa 1c

ex aequo Diana Franke – klasa 1c

3. miejsce – Marta Kołek – klasa 1c

Marysia za zajęcie I miejsca otrzymała krosno do tkania bransoletek i koralików KNORR oraz bon do empiku o wartości 50 zł. Igor oraz Diana, którzy zajęli II miejsce otrzymali bony do empiku o wartości 50 zł. Marta, która zajęła III miejsce otrzymała zestaw artystyczny Djeco do malowania brokatem. Niespodzianki ufundowane zostały ze środków Rady Rodziców.

Wszyscy nagrodzeni mogli liczyć na pamiątkowe fotografie w wykonaniu Katarzyny Kitajgrodzkiej (Flarra.pl).

Dziękujemy za gromkie brawa od licznej publiczności, Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc w ogłaszaniu konkursu, oraz Pani Paulinie  Jafra za przygotowanie uroczystości i motywację do działania w kolejnej edycji.

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym!

Rada Rodziców

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content