Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Język angielski na powietrzu

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W czwartek lekcje angielskiego odbyły się poza szkolnymi salami. Miejsce na odpoczynek podczas przerw na boisku świetnie sprawdziło się na naukę. Klasa 4 i 5 mogły powtórzyć wiadomości z poprzedniego roku na powietrzu. Nauka w takim miejscu jak to była dużo przyjemniejsza, uczniowie pracowali w grupach i parach – ustawienie ławek i stołów sprzyjało wzajemnej pomocy oraz podjęcie wspólnej pracy i wymiany zdań, zwłaszcza podczas ćwiczenia z użyciem telefonu komórkowego i kodów QR. Było milej, spokojniej i skuteczniej. Uczniowie byli zajęci ćwiczeniami, bardzo aktywnie brali udział w lekcji. Zapewne będziemy to powtarzać.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content