Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

???? 15 września na cały świcie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, odwagi i zabawy.

???? W naszej szkole najmłodsi uczniowie już od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja filmu na podstawie książki pt. ,,The Dot”, której autorem jest Peter Reynolds. Jest to historia małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości.

???? Następnie uczniowie byli uczestnikami wielu działań sportowych i plastycznych. Między innymi wykonali kropkowe prace plastyczne, zabawy rzutne, taneczne i wiele innych.

???? Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

Czasem wystarczy zacząć od kropki…

???? To był wspaniały dzień dla nas wszystkich! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content