Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Powitanie jesieni w kl. I-III

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Mimo, że Pani Jesień przyjdzie do nas dopiero jutro, to już dziś, 22 września, dzieci z klas 1-3 powitały złotą porę roku. W radosnych nastrojach obchodziliśmy Pierwszy Dzień Jesieni. Tego dnia królowały jesienne kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. ????????

Jesień kojarzy nam się z coraz krótszymi dniami, dłuższymi wieczorami, częstymi deszczami, ciepłym kocem i gorącą herbatą.

Dziś Pani Jesień zrobiła nam ogromną niespodziankę i przyniosła piękną słoneczną pogodę, pobudzając nas do jesiennej aktywności. Wzięliśmy więc udział w jesiennych zabawach sportowych, które pobudziły nie tylko nasze ciała, ale także wyobraźnię do dalszych działań, których efektem było piękne jesienne drzewo, stworzone w gronie kolegów, oraz inne cudowne pracę plastyczne.

Mamy nadzieję, że Pani Jesień okaże się dla nas łaskawa i obdarzy nas wieloma ciepłymi dniami. Zapraszamy do wspomnień.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content