Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Spotkanie z pisarką – Elizą Piotrowską

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W dzisiejszy pochmurny i zimny czwartek, klasy 3b i 3c poprawiły sobie humory odwiedzając Osiedlowy Dom Kultury „Bajka”, by spotkać się z Panią Krystyną z Księgarnia „z Bajki”. Powodem tego spotkania było przybycie do nas pisarki- Elizy Piotrowskiej, która napisała już ponad 230 książek dla dzieci!

Autorka opowiedziała nam o swojej ulubionej serii- Cioci Jadzi. Siedzący na widowni uczniowie i uczennice zadali wiele ciekawych pytań. Była również możliwość zakupienia książek oraz otrzymania autografu.

Jedenastkowicze zakochali się w przygodach Cioci Jadzi, dlatego po powrocie do szkoły od razu zabrali się za czytanie kupionych tytułów.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content