Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wycieczka klas III do Torunia

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

KLASA W TERENIE- ERASMUS+

W miniony wtorek klasy trzecie wyruszyły do Torunia na całodniową wycieczkę.

W promieniach październikowego słońca zwiedzały historyczną część miasta z najciekawszymi miejscami: Krzywą Wieżę, malowniczy bulwar nad Wisłą, urokliwe uliczki, pomnik Mikołaja Kopernika czy rzeźbę Psa Filusia.

Następnie każdy wykonał swojego najprawdziwszego toruńskiego piernika, którego wziął do domu na pamiątkę. Ale punktem obowiązkowym dla wszystkich zwiedzających Toruń jest przecież Planetarium! I tam też udali się nasi Jedenastkowicze. Po pełnym wrażeń seansie nadszedł czas na ostatni punkt programu, czyli zwiedzanie ruin dawnego zamku krzyżackiego.

Zapraszamy na fotorelację

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content