Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Turniej gier planszowych

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 14 listopada odbyła się II edycja świetlicowego turnieju gier planszowych. Podobnie jak w zeszłym roku, dzieci miały okazję poćwiczyć swoją spostrzegawczość oraz refleks. Tym razem jednak poziom był nieco trudniejszy i wymagał od uczestników bardzo dużej koncentracji. Świetliczaki musiały nieźle wytężać swój wzrok, odszukując poukrywane na planszy maleńkie elementy.

Turniej dostarczył dzieciom wiele emocji. Świetnie się przy tym bawiły i pytały, kiedy mogą spodziewać się kolejnych rozgrywek.

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content