Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Chemik detektywem

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

We wtorek 22 listopada uczniowie klas ósmych wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych, zorganizowanych na mocy porozumienia z Wydziałem Chemii UAM w Poznaniu w ramach klas patronackich.

Tematem naszych zajęć był chemik detektywem. Młodzież pracowała z prawdziwym zaangażowaniem, co zostało zauważone i pochwalone przez prowadzących nauczycieli akademicki p. dr Małgorzatę Bartoszewicz o raz p. dr Grzegorza Krzyśko.

Doświadczanie jest jedyną słuszna metodą poznawania tajników nauk przyrodniczych i zawsze wywołuje wiele emocji. Nasze spotkanie można streścić krótko w jednym zdaniu „Poprzez doświadczanie i odkrywanie po wiedze i umiejętności”.

Już w styczniu kolejne spotkanie, na które czekamy z niecierpliwością.

Marlena Fryska – opiekun klas patronackich

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content