Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty profilaktyczne na temat Życzliwości

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W dniu 22.11.23 w klasie III b pan Michał przeprowadził warsztaty profilaktyczne o Życzliwości z okazji szkolnego Tygodnia Życzliwości, Empatii i Pozdrowień. Podczas warsztatów została wyświetlona bajka terapeutyczna na podstawie, której uczniowie i uczennice odbyli rozmowę kierowaną. Wykorzystano aplikację learningapss oraz tablicę interaktywną, na której dzieci grały w grę o emocjach oraz „Życzliwego wisielca”. Zajęcia miały na celu zintegrowanie się klasy. Służyły kształtowaniu okazywania szacunku drugiemu oraz życzliwości. Na zakończenie zrobiliśmy wspólne zdjęcie czerwonych z III b, aby włączyć się w akcję szkolną Tygodnia kolorów.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content