Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Starość – Praktyczny Warsztat z Wykorzystaniem Symulatora Starości”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dzisiaj wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz młodzież Samorządu Uczniowskiego w ramach projektu „Wolontariat z klasą” miała przyjemnośc uczestniczyć w warsztatach zatytułowanych „Starość – Praktyczny Warsztat z Wykorzystaniem Symulatora Starości”, poprowadzonych przez trenerów ze Stowarzyszenia „Creo”.

Warsztaty miały na celu dostarczenie uczestnikom wrażeń zbliżonych do tych, jakie mogą doświadczać osoby starsze, a także zwiększenie naszej empatii i zrozumienia wobec ich codziennych wyzwań.

Podczas warsztatów młodzież miała okazję doświadczyć ograniczeń ruchowych i widzenia, z którymi borykają się osoby starsze za pomocą specjalnych symulatorów.

Warsztaty były niezwykle pouczające i przynoszące głębokie zrozumienie wyzwań, jakie towarzyszą starzeniu się społeczeństwa. Symulator starości stanowił skuteczne narzędzie edukacyjne, pomagając nam lepiej zrozumieć perspektywę osób starszych.

Dziękujemy organizatorom ze Stowarzyszeni „CREO” za możliwość uczestnictwa w tych inspirujących warsztatach.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content