Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Jedenastka” się szkoli – Erasmus+

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W lipcu i sierpniu 2023 roku 15 nauczycieli oraz 2 pracowników administracji i obsługi realizując program Erasmus+ “Nasza Europa” finansowanego ze środków Unii Europejskiej odbyli kursy językowe oraz metodyczne w różnych krajach.

Trzynaścioro z nich odwiedziło przepiękną wyspę Malty, gdzie w miejscowości St. Julians w szkole ETI odbyli m.in. kursy językowe „Fluency and English Language Development for Educational Staff” oraz kursy metodyczne “Learning Fun and Games Methodology for Primary Teachers”, “CLIL Technology and ICT Tools for Teachers Working with CLIL”.

Trzy nauczycielki odbyły kurs językowy „Intensive English Course and Soft Skills for Teachers” w szkole Europass Teacher Academy we Florencji gdzie w międzynarodowym towarzystwie ćwiczyły swoje kompetencje językowe.

Jedna nauczycielka odbyła 1 tygodniowe kursy metodyczne „Discovering the Cultural Haritage of Rome” w szkole Europass Teacher Academy w Rzymie oraz kurs „A Happy Lesson: Valuable Tips to Create a Joyful Classroom” w szkole Europass Teacher Academy w Trapani na Sycylii.

Nauczyciele mieli okazję zdobyć nowe kompetencje i ulepszyć swój warsztat pracy, żeby uczyć jeszcze lepiej i skuteczniej. Kursy umożliwiły zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń, a także był doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, które teraz wykorzystujemy w dalszej pracy z pożytkiem dla naszych uczniów!

„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content