Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Życzliwe kartki

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Podczas tygodnia życzliwości, dzieci z klasy 1a i c przygotowały kartki z miłym słowem dla swoich rówieśników. Następnie kartki trafiły do specjalnej skrzynki, z której  będą doręczane do rąk własnych. 

W klasach II b, c również odbyły się ciekawe zajęcia o tej tematyce. Na początek przypomnieliśmy sobie czym w ogóle jest życzliwość. Świetliczaki rozwiązywały quiz dotyczący życzliwości, miały również okazję obejrzeć kilka krótkich filmików dotyczących tego tematu. Mogły zakręcić kołem życzliwości, a na koniec każdy wylosował dla siebie „życzliwą” wiadomość.

Paulina Postaremczak,

Beata Łukaszyk 

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content