Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wieczór Pieśni Patriotycznych

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Wieczór Pieśni Patriotycznych, który odbył się dnia 30 listopada, był niezwykłym wydarzeniem, pełnym wzruszeń, ducha wspólnoty i miłości do ojczyzny. Został on zorganizowany przez młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego, w ramach projektu „Wolontariat z klasą”. Wydarzenie to gromadziło liczne grono uczestników, dziadków, rodziców, pragnących wspólnie świętować wartości narodowe poprzez muzykę.

Szczególnymi gośćmi byli seniorzy z Osiedlowego Klubu Seniora ,,Druga Młodość „, których obecność uczyniła tę chwilę jeszcze bardziej wyjątkową.

Uczniowie zaprezentowali z pasją i zaangażowaniem zarówno klasyczne, jak i nowoczesne pieśni patriotyczne. Ich występy dostarczyły wielu emocji wśród widowni. Sala wypełniła się dźwiękiem, a uczestnicy śpiewali z jednością i dumą.

W przerwach między poszczególnymi występami, uczniowie prezentowali krótkie prelekcje o historii Polski, dodając wartość edukacyjną temu wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że Wieczór Pieśni Patriotycznych stanie się tradycją naszej szkoły, będzie tworzyć jej historię, a przede wszystkim łączyć pokolenia i integrować społeczność lokalną.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content