Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„DZIEŃ DOBRY!” – Erasmus+

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W połowie listopada odbyło się wielkie święto słów „Dzień dobry”. Zgromadziliśmy się wszyscy w holu, aby podsumować naszą ponad miesięczną pracę na plastyce. Efekty były oszałamiające! Uczniowie zrealizowali filmiki reklamowe, mini przedstawienia, konkursy, plakaty a nawet piosenkę! Niektóre z grup już w czasie przerw rozdawały ulotki zachęcające do mówienia „dzień dobry” czy też chodziły po szkole z megafonem. A wszystko to również w języku angielskim czy hiszpańskim!

Ciekawych pomysłów nie brakowało! Nie brakowało również dobrej zabawy!

Projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ „Nasza Europa”.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content