Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Charytatywny kiermasz świątecznych wypieków

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dzisiaj (06.12.) odbył się w naszej szkole Kiermasz Świątecznych Wypieków, organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski w ramach projektu „Wolontariusz z klasą”.

Wydarzenie to miało na celu nie tylko zbiórkę funduszy na cele charytatywne, ale także zintegrowanie społeczności szkolnej i promocję umiejętności kulinarnej uczniów, a przede wszystkim rodziców.

W kiermaszu wzięły udział klasy od 1 do 8 oraz liczni rodzice, którzy z wielkim zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.

Uczniowie i rodzice przygotowali imponującą różnorodność ciast, od tradycyjnych wypieków po nowoczesne desery. To było prawdziwe niebo dla smakoszy słodkości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Dzięki waszemu zaangażowaniu i talentowi, Kiermasz Świątecznych Wypieków stał się nie tylko miejscem pysznych smaków, ale także atmosferą radości i wspólnoty.

Udało nam się zebrać 3 kartony kosmetyków, które w najbliższych dniach trafią do dzieci i młodzieży walczącej na poznańskich oddziałach onkologicznych.

Kiermasz Świątecznych Wypieków, był nie tylko smaczną przygodą, ale przede wszystkim dowodem, że wspólna inicjatywa może przynieść radość i pomóc potrzebującym.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content