Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Czas świąteczny oficjalnie rozpoczęty!!!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dzisiaj, 6 grudnia, zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie klas 4-8 spotkali się w holu szkolnym, aby wspólnie odpalić lampki na szkolnej choince. Towarzyszyły temu świąteczne piosenki, śpiewane w różnych językach, które wprowadziły wszystkich uczestników w świąteczny nastrój.

Specjalnym gościem był Święty Mikołaj, który przybył do naszej szkoły wraz ze swoim orszakiem. Okazuje się zatem, że wszyscy uczniowie SP11 byli bardzo grzeczni przez cały rok, bo Mikołaj przywiózł ze sobą na saniach, dla wszystkich uczniów, cały kosz słodkich upominków, ale zdradził w sekrecie, że podrzuciły Mu je do worka Elfy z Rady Rodziców.

Podczas imprezy, tradycyjnie uczniowie wręczyli „Czapkę Mikołaja”.

Atmosfera świąteczna bardzo szybko udzieliła się wszystkim dookoła.

Pamiętajcie, że od jutra witamy się hasłem „Wesołych Świąt”!

Impreza zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski, w ramach projektu „Wolontariat z klasą”.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content