Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty Fast Heroes Polska w kl. III b

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dziś klasa 3b wzięła udział w 3-godzinnych warsztatach Fast Heroes Polska prowadzonych przez p. Justynę Ilasz. Uczniowie i uczennice uczyli się rozpoznawać symptomy udaru. Poznali superbohaterów: Giętkobuziego Franka, Silnorękiego Arnolda, Sophię o anielskim głosie. Z ogromnym zaangażowaniem włączali się w robienie masek superbohaterów, tworzenie gier, kukiełek, odgrywanie scenek. Oglądali filmy w prosty sposób wyjaśniający, co się dzieje z ciałem, gdy spotyka nas udar. Teraz misją uczestników i uczestniczek jest przekazanie wiedzy bliskim osobom, a także pamiętanie o telefonie pod 112 w koniecznych sytuacjach.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content