Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty robienia kartek świątecznych

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ramach projektu ,,Wolontariat z klasą” wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, zorganizowali warsztaty robienia kartek świątecznych dla uczniów klas 2b, 3a oraz 1OP. Celem wydarzenia było nie tylko rozwijanie kreatywności najmłodszych uczniów, ale także budowanie świątecznej atmosfery i integracja społeczności szkolnej.

Wolontariuszki przygotowały dla młodszych kolegów wiele ciekawych propozycji, które stały się inspiracją do tworzenia i realizacji oryginalnych pomysłów. Zachęcali do czerpania inspiracji z motywów świątecznych, tradycji bożonarodzeniowych oraz osobistych doświadczeń, co sprawiło, że kartki były wyjątkowe i pełne znaczenia.

Młodzież przyniosła ze sobą zestawy z kolorowymi kartkami, flamastrami, koralikami, brokatem i innymi ozdobami, z których chętnie korzystali uczestnicy warsztatów.

Nasi wolontariusze, starsi uczniowie, pełnili rolę mentorów, pomagając młodszym kolegom w wyrażeniu swojej kreatywności i tworzeniu własnych, niepowtarzalnych kartek.

Warsztaty były pełne uśmiechów, radości i kreatywności. Dzieci nie tylko doskonaliły swoje zdolności manualne, ale także uczyły się, jak radośnie dzielić się z innymi w duchu świątecznego czasu.

Była to również wspaniała okazja do budowania więzi wśród uczniów starszych i młodszych.

Widząc radość i zadowolenie uczestników, uznajemy te warsztaty za bardzo udane.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content