Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Mikołajkowe zabawy andrzejkowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Co roku w świetlicy obchodzone są zarówno andrzejki jak i mikołajki. Jednak w tym roku stało się nieco inaczej. Te dwie imprezy zostały ze sobą połączone, a dzieci z klas drugich mogły uczestniczyć w mikołajkowych zabawach andrzejkowych, podczas których było mnóstwo śmiechu i radości. Były między innymi wróżby kwiatowe, losowanie przyszłych zawodów czy też kręcenie „kołem przyszłości”. Jeśli owe wróżby się spełnią, to szykują nam się dwie następczynie dyrektora szkoły.

Natomiast w klasach pierwszych mikołajki rozpoczęły się od ozdabiania wstążek do tańca, a następnie pierwszaki mogły pląsać z nimi w rytm świątecznych hitów. Bawiły się też przy muzyce w „krzesełka”, a obie zabawy bardzo im się podobały.

Beata Łukaszyk, Paulina Postaremczak

Fotorelacja w galerii – kl. Ia, c

Fotorelacja w galerii – kl. II

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content