Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Piątka dla Natury”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 11 grudnia świetlicę klas drugich odwiedziła pani Julia Dzikowska, która w ramach akcji „Zdrowo i sportowo” przeprowadziła dla naszych świetliczaków zajęcia z partnerskiego programu „Piątka dla Natury”. Zajęcia obejmowały szeroko rozumianą tematykę krajobrazów. Dzieci przypomniały sobie czym jest krajobraz, z jakich elementów się może składać oraz jakie są jego rodzaje. Pani Julia opowiedziała również o tym, jaka jest rola krajobrazu w przyrodzie oraz jak i dlaczego należy dbać o środowisko i planetę prowadząc m.in. zrównoważone podróże. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną – „Mój wymarzony krajobraz”.

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content