Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Magiczny świąteczny czas

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Czas przedświąteczny jest czasem wyjątkowym, jest czasem, w którym ogarnia nas magia przygotowań do wspólnego świętowania. Również w świetlicy przygotowywaliśmy się na ten magiczny czas. Dzieci miały okazję uszyć ozdoby z filcu, lepić aniołki i ozdoby z masy solnej, a potem ozdabiać je, malować witrażową choinkę oraz figurki z gipsu, wykonać pastelami obrazki przedstawiające zorzę polarną. Wykonały mnóstwo świątecznych łańcuchów, z których pani Jola i Beata upięły przepiękną, kolorową choinkę. Uczyły się jak zrobić z papieru (metodą origami przestrzennego) św. Mikołaja i gwiazdkę, a także duże śnieżynki z torebek papierowych. Ozdabiały też pierniczki kolorowymi, lukrowymi pisakami.

W tym szczególnym czasie życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

Beata Łukaszyk, Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content