Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Życzenia świąteczne od Rady Rodziców

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Na nadchodzący świąteczny czas życzymy całej społeczności szkolnej mnóstwa magicznych chwil, zachwytów nad drobnostkami, ciepłej atmosfery w gronie rodziny i przyjaciół, a w Nowym Roku wszelkiej pomyślności i spełnienia życzeń składanych przy wigilijnym stole!

Rada Rodziców

P.S. W tegorocznej świątecznej aranżacji holu pojawiły się nowe elementy – skrzat uszyty przez mamę Majki z 3b i bałwan Olaf zrobiony przez mamę Ariny z 6c – mamy nadzieję, że fotki wykonane w ich towarzystwie będą dla Was miłą pamiątką.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content