Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Przygotowania do Bożego Narodzenia

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ramach przygotowań do świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 1-3, którzy chodzą na religię przygotowali gazetkę tematyczną.

Pierwszoklasiści stworzyli szopkę bożonarodzeniową, w której są przedstawiciele różnych części świata (Eskimos, Meksykanin, Indianie) jako znak, że Pan Jezus przyszedł do wszystkich. Zrobili także gwiazdy, które ozdobili według własnego pomysłu.

Natomiast drugie i trzecie klasy przygotowały informacje o staropolskich zwyczajów świątecznych dotyczących choinki, prezentów, kolęd i wigilijnego stołu.

Pani Olga – nauczycielka religii, dziękuje wszystkim Uczniom za zaangażowanie i kreatywność, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach. Mamie Kuby Z. z klasy 1c dziękujemy za sianko, które posłużyło jako dach stajenki.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content