Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Mała książka – wielki człowiek” – projekt ogólnopolski

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Instytutu Książki, w ramach kampanii promującej czytelnictwo: „Mała książka – wielki człowiek”, przesłał dla uczniów klas pierwszych Wyprawki Czytelnicze. W tym roku w skład wyprawki wchodziły: broszura dla rodziców pt: „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!” oraz książka dla dzieci pt: „Wnuczka antykwariusza”. Projekt jest ogólnopolski i w całości sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawki Czytelnicze pod koniec zeszłego roku kalendarzowego.

Życzymy udanej lektury!

Fotorelacta w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content