Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Babci i Dziadka

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Miniony tydzień w świetlicy był dla dzieci bardzo pracowity. Nie trudno się też domyślić dlaczego. Był to tydzień poprzedzający święto dwóch osób, które dla każdego z nas są bardzo ważnymi osobami. Oczywiście mowa tu o Dniu Babci i Dniu Dziadka, które przypadają 21. i 22. stycznia. W związku z tym, świetliczaki wraz ze swoimi paniami, własnoręcznie przygotowały dla babć i dziadków upominki.

Pierwszaki wraz z panią Pauliną wykonały laurki 3D z motywem kwiatka, pokolorowanej mandali w kształcie serduszka oraz własnoręcznie napisanych wyznań dla babci i dziadka.

Pierwszaki i trzecioklasiści z panią Brygidą wykonały przepiękne obrazki do zawieszenia, ozdobione kwiatkami, elementami kolorowej mozaiki, serduszkami, guziczkami, cekinami, wazonikami z barwnymi kwiatkami. Następnie same zrobiły z kolorowych kartek koperty, do których obrazki zostały schowane.

Drugoklasiści z panią Beatą i panią Jolą przygotowały przepiękne laurki z własnoręcznie wypisanymi życzeniami oraz uszyły z filcu zawieszki-breloczki. Dla babci w kształcie serca, a dla dziadka w kształcie koniczynki.

Jolanta Thiel

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content