Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Turniej w kręgle

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 11 stycznia w klasach II, odbył się turniej gry w kręgle. Podobnie jak w ubiegłym roku, zawodom towarzyszyły ogromne emocje, a chętnych do zbijania kręgli nie brakowało. Początkowo zaplanowane były dwie rundy, po jednym rzucie każda, jednak po tym jak zawodnicy się „rozkręcili”, panie Jola i Beata zdecydowały o dodatkowej rundzie. Podczas tegorocznych zawodów, aż pięciu osobom udało się trafić strike, czyli strącić wszystkie kręgle za jednym rzutem.

Miejsca na podium zajęli:

I miejsce Michalina G. z kl. II b i Jacek A. z kl. II a

II miejsce Marta K. z kl. II c

III miejsce Stasiu S. z kl. II b

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content