Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wizyta Pani ze schroniska

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W środowe popołudnie (17.01), odwiedziła nas  długo wyczekiwana Pani Julia, pracująca w schronisku w Poznaniu. Pani Julia przyjechała odebrać karmę i akcesoria uzbierane przez szkołę oraz podzielić się bardzo ciekawymi informacjami na temat psów i kotów.
Świetliczaki dowiedziały się między innymi dlaczego warto czipować psy i koty, gdzie należy zadzwonić w przypadku zaginionego zwierzaka, jak bezpiecznie nawiązać kontakt z psem oraz co oznacza żółty kolor na smyczy.

Powyższe tematy rozbudziły w nas ciekawość i chęć poszukiwania wiedzy w książkach na temat psów i kotów. Spotkanie zakończyło się serdeczną wymianą podarunków dla świetlicy w postaci gry planszowej i kalendarza.

W imieniu Pani Julii, serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i dołączenie się do zbiórki dla schroniska: https://schronisko.com/jak-pomoc/#pomoc-rzeczowa


Paulina Postaremczak 

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content