Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Podwieczorek z grami planszowymi

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W naszej świetlicy dzieci bardzo lubią spędzać czas grając w gry planszowe. Do wyboru mają wiele gier znanych i lubianych w Polsce, i na całym świecie. Grają w gry dwuosobowe, dla kilku osób, a także chętnie rozwiązują zadania logiczne przeznaczone dla jednego gracza. Zawiązała się stała grupa chętnych, która z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie gier. Oczekiwanym punktem w roku szkolnym stały się także spotkania wielbicieli gier – „Podwieczorki z grami planszowymi”. Wydarzenie to organizowane jest od 2019 i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób.  

Podwieczorek w tym roku szkolnym odbył się 24 stycznia. W stołówce naszej szkoły zgromadziła się bardzo liczna grupa wielbicieli planszówek – głównie dzieci z klas I-III z rodzicami i rodzeństwem, ale także z klas IV i V.

Organizatorki, pani Brygida Kovacs ze świetlicy i pani Barbara Rosińska z naszej biblioteki, zadbały żeby każdy znalazł coś dla siebie. Niektóre dzieci przyniosły także swoje ulubione gry. Podczas tego dwugodzinnego spotkania jego uczestnicy mogli także posilić się drobną przekąską.

Ani się wszyscy obejrzeli, a bardzo szybko nadeszła zaplanowana godzina zakończenia podwieczorku i jego uczestnicy w doskonałych humorach udali się do domów.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i stworzenie przemiłej atmosfery!

Brygida Kovacs 

Fotorelacja w galerii      

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content