Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Pozytywnego Myślenia – 02.02

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

2 lutego w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pozytywnego Myślenia, Święto zostało zapoczątkowane przez amerykańską psycholog Kirsten Harell, która bada wpływ optymistycznego nastawienia na zdrowie oraz proces leczenia. W tym dniu uczniowie mieli zaa zadanie, aby królował kolor żółty lub pomarańczowy. Dziękujemy uczniom klasy Ic oraz 2c za aktywne włączenie się w akcje. Optymizmu można się nauczyć. Pozytywne myślenie to przede wszystkim dobre nastawienie do świata i innych ludzi. Dzięki pozytywnym myślom lepiej reagujemy na wszelkie zmiany, z większą swobodą możemy rozwiązywać trudności i opanowywać stresujące sytuacje. Zacznijmy od siebie!!! Pomyślmy dobrze o sobie! Pomyślmy dobrze o innych!

Organizatorzy: Michał Sikora, Katarzyna Zalewska

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content