Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Jestem offline i mam się dobrze

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Zapytacie pewnie, co robiliśmy 15.03 na zajęciach „Jestem offline i mam się dobrze”? Dobrze wiecie, że gry nie ograniczają się do chińczyka i warcab. Pewnie znacie różnego rodzaju gry: strategiczne zręcznościowe, fabularne, przygodowe, sportowe, symulacyjne, logiczne i edukacyjne. Mamy ich trochę w różnych miejscach w szkole. My najpierw wybraliśmy zabawy ruchowe, skorzystaliśmy z gotowych plansz, które są w piwnicy naszej szkoły. Potem rozmawialiśmy o różnych typach gier, by w końcu zacząć tworzyć własne w grupach międzykulturowych. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Na proces twórczy poświęcimy jeszcze kilka godzin. Póki co, dzielimy się zdjęciami z minionych zajęć.

Zapraszamy znów za tydzień!

Agnieszka Adamowska i Justyna Ilasz

IOM Poland

Działania odbywają się w ramach programu IOM Poland finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content