Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Targi edukacyjne ,,Moc edukacji – spotkanie wiedzy i pasji’’

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 08.03.2024 klasy 8 Naszej Szkoły uczestniczyły w XXVIII Targach Edukacyjnych, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczne Targi Edukacyjne odbywały się pod hasłem „MOC EDUKACJI – spotkanie wiedzy i pasji”. Targi edukacyjne miały na celu przekazanie uczniom informacji o kierunkach kształcenia, warunkach rekrutacji do szkół i możliwościach podjęcia pracy. To również świetna okazja, żeby zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu placówek edukacyjnych – od lokalnych szkół ponadpodstawowych po uczelnie z kraju i zagranicy. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami szkół na żywo, gdzie mogli zadawać pytania oraz pobrać ulotki.

wychowawca klasy: Marlena Fryska, opiekun: Michał Sikora

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content