Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty kulinarne

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Tego już dawno nie było! W miniony poniedziałek w naszej świetlicy odbyły się warsztaty kulinarne. Pani Beata pokazała świetliczakom, jak przygotowuje się ciasto na gofry, a następnie razem je wypiekaliśmy. Radości było co nie miara, ale najlepsze zostało oczywiście na sam koniec, czyli degustacja. Wszyscy z apetytem zajadali pyszne smakołyki, było ich sporo, więc poczęstowaliśmy również panie oraz dzieci z innych grup. Już niebawem pragniemy zorganizować drugą edycję warsztatów, na którą serdecznie zapraszamy!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content