Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Świetlicowy Arcymistrz Warcabowy

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

18 kwietnia rozegrany został pojedynek warcabowy, w którym zmierzyli się mistrzowie klas II i III wyłonieni podczas wcześniejszego turnieju. Wzięli w nim udział Kacper z kl. II b i Basia z kl. III a. Tym razem grali oni dużymi, podłogowymi warcabami rozłożonymi na korytarzu. Po przypomnieniu zasad zawody rozpoczęły się i gracze w dużym skupieniu zaczęli przenosić swoje pionki. Ostatecznie, po zaciętej grze, Arcymistrzem świetlicy w warcabach została Basia! Otrzymała pamiątkowy puchar, a boje mistrzowie mogli także wybrać sobie drobną nagrodę.  

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content