Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

ERASMUS+ „NASZA EUROPA”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Klasy 4a i 4b uczestniczyły w lekcji matematyki, w której mieli okazję poznać kilka słówek z języka angielskiego.

Nasi uczniowie przekonują się na lekcjach matematyki, jak w praktyce korzystać z kompetencji kulturowych i językowych kształconych w programie Erasmus+ „Nasza Europa” finansowanym ze środków Unii Europejskiej.

Rozwiązywanie działań matematycznych dla odgadnięcia anglojęzycznych rebusów to tylko jeden z wielu przykładów atrakcyjnego wykorzystania języków obcych w naszej szkole.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content