Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Zdrowo warzywnie i owocowo

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Druga edycja warsztatów kulinarnych już za nami. Tym razem wspólnie przygotowywaliśmy pyszny sok owocowo – warzywny. Przy tej okazji świetliczaki przypomniały sobie zasady zdrowego odżywiania oraz dowiedziały się dlaczego witaminy są dla nas ważne. Każdy kto miał ochotę, mógł samodzielnie przygotować sok z przyniesionych składników. Było przy tym wiele frajdy, a degustacja sprawiła, że na twarzach pojawiły się uśmiechy, sok jabłkowo – marchewkowy wszystkim smakował. Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaopatrzenie dzieci  w odpowiednie składniki. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęcą do wspólnego przygotowywania zdrowych soków w domu.

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content