Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Szkolny Budżet Obywatelski w naszej szkole!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Od SBO do PBO” (edycja 2024) realizowanego przez Stowarzyszenie CREO. W ramach projektu grupa młodzieży uczestniczy w cyklu warsztatów obywatelskich a następnie będzie odpowiedzialna za wsparcie organizacji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego (SBO).

W ramach SBO wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły poprzez portal www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/sbo będą mogli zgłaszać swoje propozycje miniprojektów o wartości do 6000 zł. Może to być sprzęt lub wyposażenie ważne z punktu widzenia potrzeb społeczności szkolnej służące celom edukacyjnym, sportowym, rekreacyjnym itd. Ogólna pula środków na realizację projektów w ramach bieżącej edycji SBO w naszej szkole wynosi 6000 zł. Po weryfikacji zgłoszonych pomysłów zorganizujemy w naszej szkole głosowanie a zwycięski projekt zostanie zrealizowany w tym roku kalendarzowym.

Zgłaszanie wniosków (pomysłów) będzie możliwe w terminie od 5 do 24 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji o naszej szkolnej edycji SBO można znaleźć pod linkiem:

https://www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/…/articlesV… Projekt „Od SBO do PBO” (edycja 2024) finansowany jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania pomysłów na miniprojekty, a następnie do wzięcia udziału w głosowaniu. Każdy głos ma znaczenie!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content