Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dbam o mój zasięg

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

„Zgodnie z raportem Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” aż 84% procent badanych dzieci w wieku 13-15 lat miało kontakt z patologicznymi treściami w internecie. Zatrważające jest również to, że 43% nastolatków ogląda treści tego typu regularnie. Wyniki te częściowo potwierdza raport „Rodzice Nastolatków 3.0”, który pokazuje, że treści patologiczne regularnie ogląda 23% ankietowanych nastolatków.

Czy wysoka oglądalność, którą cieszą się patostreamerzy, powinna martwić? Zdecydowanie tak! Alarmujące są wyniki raportu „Rodzice Nastolatków 3.0”, z którego wynika, że 91,8% rodziców błędnie zakłada godziny, w których ich dzieci korzystają z sieci, a tylko 21% monitoruje, na jakie strony wchodzą.”

Chcąc uświadomić dorosłym zagrożenia, prezentujemy plakaty stworzone przez Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Częstujcie się!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content