Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

XXII Międzyświetlicowy maraton układania puzzli

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W piątek 10 maja, dziewczynki z kl. II b wzięły udział w międzyświetlicowym maratonie układania puzzli, który co roku organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 7. Zadaniem każdej drużyny było ułożenie 160 elementów puzzli w jak najkrótszym czasie. Pomimo, że reprezentantki naszej szkoły wystąpiły w okrojonym składzie, to wcale nie zajęliśmy ostatniego miejsca, co jest dużym sukcesem! Dziewczynki miały opracowaną dobrą strategię, świetnie się komunikowały i współpracowały ze sobą. Udział w międzyświetlicowym maratonie układania puzzli przysporzył nam wiele frajdy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content