Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

POPOŁUDNIE W BIBLIOTECE

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, zaprosiliśmy czytelników z klas pierwszych na „Popołudnie w bibliotece”. Imprezę otworzył papierowy teatrzyk kamishibai, a następnie uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją znajomość baśni i bajek w bibliotecznym bingo. Na zakończenie książkowych potyczek, wszyscy czytelnicy mogli sobie wybrać zakładkę, pocztówkę lub naklejkę.

Kolejna część popołudnia odbyła się w szkolnej stołówce, gdzie uczestnicy mogli się wzmocnić lekką przekąską a potem zagrać w wybrane gry planszowe. Emocji było co niemiara.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę!

Barbara Rosińska, Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content