Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

ERASMUS+ „NASZA EUROPA”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

„Alicja w Krainie Czarów” w kl. 6b

Podczas zajęć j.polskiego uczniowie I uczennice wykonywali lapbooki oraz rozwiązywali quizy związane z treścią lektury po angielsku, tym samym przekonywali się na lekcjach polskiego, jak w praktyce korzystać z kompetencji kulturowych i językowych kształconych w programie Erasmus+ „Nasza Europa”. Ze wszystkim poradzili sobie świetnie!

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content