Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Ogólnopolski program „Świadomość procentuje”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie „Świadomość procentuje” skierowanym do nauczycieli, rodziców i dzieci. Program będzie trwał 21.05-12.06.2024.

Program Świadomość Procentuje jest odpowiedzią na AKTUALNE POTRZEBY w zakresie rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży. Program kierowany jest do placówek szkolnych, ale można przystąpić również indywidualnie.

Celem programu jest kompleksowy rozwój mentalny dzieci i młodzieży przy równoczesnym stworzeniu przestrzeni dla rodziców i nauczycieli. Chcemy, aby po naszym programie każde dziecko dowiedziało się, jak rozwinąć w sobie wszystko to, co najlepsze – wiarę w siebie, swój potencjał, marzenia i swoje możliwości.

Ten program to:

#WięcejNiżLekcja – to zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze.

• BEZPŁATNY Program Rozwoju Mentalnego w formie WARSZTATÓW z trenerami zdrowia psychicznego: Joanną Gdaniec, Michałem Zawadką, Marzeną Jankowską

• Gotowe narzędzia, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o to, aby dzieci wykorzystały cały swój potencjał, w efekcie rozkwitały i stawały się świadomym, pewnym siebie, odważnym, z ogromną wiarą w swoje możliwości dorosłym.

• Wsparcie profilaktyki szeroko rozumianych problemów społecznych i emocjonalnych młodzieży.

• Bezpłatna wiedza z zakresu świadomości, zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży od najlepszych ekspertów – praktyków.

Zachęcamy do udziału!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content