Akcje charytatywne

Już od 13 lat nasza szkoła jest uczestnikiem jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce.

Przez czas trwania akcji GÓRA GROSZA, uczniowie z ponad 10.000 szkół całej Polski zebrali ogromny fundusz – ponad 15 milionów złotych.

Środki te zostały wykorzystane na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka oraz kwalifikowanych rodzin zastępczych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 w Poznaniu w bieżącym roku ponownie przyłączyli się do akcji.
W imieniu Towarzystwa „Nasz dom” wszystkim darczyńcom

Kochajmy zwierzęta

Akcja charytatywna na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Poznaniu zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
W ciągu trwania akcji, dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów i ich rodziców, udało nam się zebrać bardzo dużą ilość karmy, środków sanitarno- higienicznych oraz zabawek dla bezdomnych psów i kotów ze Schroniska w Poznaniu.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRYM NIE BYŁ OBOJĘTNY LOS BEZDOMNYCH ZWIERZĄT – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Samorząd Uczniowski 2013