Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Zimowy tryptyk – Świąteczne inspiracje

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W grudniu uczniowie z klasy I a wykonali trzy prace plastyczne: choinkę, kulę śnieżną, skarpetę Św. Mikołaja tworząc w ten sposób tryptyk o charakterze świątecznym. Przy ich tworzeniu wykazali się dużą kreatywnością, fantazją i oryginalnością. Dzieci malowały farbami za pomocą nitki, kolorowały kredkami i oklejały brokatowym papierem. Wszystkie prace zostały zaprezentowane w holu szkoły.

                                                                                  Renata Komuniecka

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content