Wyżywienie w Szkole SP 11 POZNAŃ zapewnia  firma Quźnia Smaków z siedzibą w Poznaniu.

Oferujemy szeroki zakres dożywiania dzieci w szkołach. Szczególną uwagę zwracamy na różnorodność dań, jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki oraz jakość ich wykonania. W celu zamówienia posiłków dla dzieci w szkole należy się zarejestrować w aplikacji -> zamowposiłek.pl:

Link do rejestracji w celu zamawiania obiadów:

Kuchnia oferuje takie dania jak:

– Bułka (wypiekana na miejscu, różne rodzaje do wyboru przy odbiorze)

– Sandwich (wypiekany na miejscu, z szynką i serem lub z kurczakiem grillowanym)

– Herbata do śniadania

– Sałatka grecka

– Granola

– Zupa 300 ml

– II danie obiadowe z napojem

– Zestaw obiadowy (zupa + II danie + napój

– II danie do wyboru

Oferujemy również dania wegetariańskie oraz wszelkiego rodzaju diety eliminacyjne.

W celu zamówienia posiłku dietetycznego dla dziecka z alergiami pokarmowymi należy wpisać informację dotyczącą alergenów na koncie użytkownika, oraz skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 516 007 616.

W celu zamówienia posiłków należy:

– zarejestrować się na stronie zamowposilek.pl

– dodać osoby uprawnione do odbioru posiłku (imię i nazwisko dziecka oraz klasa)

– po zalogowaniu na koncie użytkownika przejść do zakładki „Rozliczenia”

– wejść w zakładkę „Zamów posiłek”

– wybrać opcję posiłku, która jest dla dziecka odpowiednia  oraz potwierdzić wybór za pomocą przycisku „zamawiam i płacę z użyciem zaliczki”

Zamówienia/ rezygnacja z dań śniadaniowych (bułka, sandwich, granola, herbata, sałatka) należy składać najpóźniej dzień wcześniej do godz. 21.00.

Zamówienia/ rezygnacja z dań obiadowych (zupa, II danie, zestaw obiadowy) należy składać najpóźniej do 8.00  rano w dniu wydania posiłku.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny:

516 007 616 – Florentyna Szczepocka