Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Eksperymenty

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W lutym i w marcu uczniowie z klasy I a, ze świetlicy,  wzięli udział w  dwóch eksperymentach fizyczno – chemicznych. Podczas pierwszego doświadczenia dzieci obserwowały co dzieje się z zapaloną świeczką nakrytą słoikiem i postawioną na talerzyku z wodą. Podczas drugiego doświadczenia dzieci samodzielnie wykonały puszysty śnieg, który następnie zabarwiły różnymi kolorami. Pierwszoklasiści byli bardzo podekscytowani podczas wykonywania eksperymentów. Wielu z nich powtórzyło je z rodzicami w domu.

                                                                                  Renata Komuniecka

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content